Z początkiem października rusza grupa wsparcia dla seniorów. Zapraszamy do kontaktu osoby, które czują, że ich złe samopoczucie jest związane z wiekiem i że potrzebują wsparcia. Udział w grupie może być pomocą w radzeniu sobie z trudnościami związanymi z przejściem na emeryturę, pogarszaniem się stanu zdrowia czy utratą bliskich. Szczególnie w starszym wieku uczestnictwo w grupie bywa cennym doświadczeniem, zmniejszającym podatność na depresję i inne choroby, którym sprzyja poczucie osamotnienia i wyobcowania.

Grupa będzie spotykała się co tydzień w środy o godzinie 11. Prowadzi ją Dorota Maczuga. Pierwsze spotkanie odbędzie się 3 października. Spotkania będą trwały 1,5 godziny. Koszt to 30 zł za jedno spotkanie lub 100 zł za miesiąc. Zapisać się można poprzez nasze biuro. 

Zapraszamy również na wykład poświęcony temu etapowi życia podczas Dnia Otwartego 6 października. O psychologicznych aspektach starzenia się będzie mówiła prowadząca grupę Dorota Maczuga. Zachęcamy do udziału zarówno seniorów, jak i dorosłych mających rodziców w tym wieku. Wstęp jest wolny, o szczegółach będziemy wkrótce informować.